AGSoft Vade Farkı Hesaplama Programı

Vade Farkı Hesaplama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 121TL
  • Boyut 1.64 MB
  • Version 4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma AGSoft Yazılım
AGSoft Vade Farkı Hesaplama; değişik tarihlerdeki olan borç ve alacakların ortalama vadelerini hesaplayabileceğiniz, girilen vade farkı ortalamasına göre işlem tarihinde oluşan vade farkı tutarını borç ve alacak toplam tutarı olarak hesaplamanıza olanak s
AGSoft Vade Farkı Hesaplama; değişik tarihlerdeki olan borç ve alacakların ortalama vadelerini hesaplayabileceğiniz, girilen vade farkı ortalamasına göre işlem tarihinde oluşan vade farkı tutarını borç ve alacak toplam tutarı olarak hesaplamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir vade farkı hesaplama yazılımıdır.

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü ile hesaplamış olduğunuz vade farklarını daha sonra tekrar ulaşmak amacı ile cari hareketlerinizin raporlarını kolaylıkla saklayabilirsiniz. Yazılımı kullanma aşamasında öncelikle işlem tarihinin ne olacağını belirleyin. Daha sonra yıldaki gün sayısı olarak yazılım 365 veya 360 olarak bilirleyecektir. Aylık yada yıllık vade farkı oranını yazılıma girdikten sonra borç ve alacak için ek süre girecekmisiniz, sadece iş günü olarak mı hesaplama yapacaksınız bunları belirledikten sonra borç ve alacak tutarı vadesinin girişine geçebilirsiniz.

Yazılım tüm işlemler bittikten sonra yeni işlem için otomatik olarak satır açacaktır. Her bir işlem girişimizde yazılım ortalama vadeyi ve vade farkını otomatik olarak hesaplar. Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, her bir borç veya alacak için işlemlerin ayrı satırlarda girilmesi gerekmektedir.
Daha Fazla Göster
AGSoft Vade Farkı Hesaplama Programı indir